صفحه نخست

در باره ما

ارتباط با ما

درباره ما
فصلنامه بشارت
همايش ها و نشست ها
بولتن خبري افغانستان
خبر و گزارش هاي خبري
گفتگو
داستانهای قرآنی
شميم احساس
در ساحل سرود
اهل بيت (ع)
مهدویت
مقالات
زن و خانواده
کتابخانه
گالري تصاوير
تازه های نشر
افغانستان شناسی
سایتهای افغانستان
صفحات ویژه

آمار سایت

 

همايش زنان


همايش «زنان در افغانستان، فرصتها، چالشها و راهکارها» در شهر مقدس قم روز جمعه، 18/10/1388 از ساعت 8/5 صبح تا 5/5 عصر برگزار مي گردد
اين همايش از سوي مؤسسه فرهنگي بشارت، فرهنگی بشارت، انجمن طلاب خواهران افغانستان،کانون فرهنگی آموزشی رسالت و مجمع علمی فرهنگی والعصر،با همکاري جامعه المصطفي العالميه ص) در سالن قدس با حضور خواهران و برادران فرهيخته، شخصيتهاي فرهنگي، اجتماعي با هدف تبيين وضعيت زنان در افغانستان از نگاه فقهي - حقوقي، سياسي ، اجتماعي ، تربيتي، کلامي و فلسفي و تبيين ديدگاه اسلام در باره زنان برگزار مي شود.

طبق اظهار مسئول دبيرخانه همايش آقاي حميد زکي، نزدیک به 130 مقاله علمي از سوي خواهران و برادران به دبير خانه همايش ريسده است و قرائت مقالات برتر يکي از برنامه هاي روز همايش مي باشد.
 همچنين برگزاري نمايشگاه از توانمنديهاي علمي، هنري و تبليغي بانوان افغانستان، در کنار نمايشگاه از برنامه جذاب اين همايش علمي مي باشد که خانم آمنه غفاري مسئوليت اجراي آن را به عهده دارد...

آقاي حميد زکي اظهار داشت: تا به حال چهار پيش همايش به منظور تبيين ضرورت، اهداف، وتوجيه سرفصلهاي فراخوان همايش از سوي ستاد همايش گزار شده است. و تابستان سال آينده، همايش اصلي در افغانستان برگزار خواهد شد..
                                               (گروه خبری بشارت)