صفحه نخست درباره ما ارتباط با ما

جنایات اسرائیل در غزهکودکان بی گناه غزهجنایت جنگی اسرائیلکودکان غزهبه جرم کدامین گناه!! جنایات صهیونیسم 

 

 

جنایت علیه بشریت

غزه

حمله وحشیانه اسرائیل

غزه

 

صفحه ویژه غزه

غزه سرزمین شهادت

اینجا غزه است،  سرزمین تین و زیتون،  سرزمین شهادت و شهید


    غزه، تو تنها نخواهی ماند!!
                           کودکم!

                                     کودک قشنگم؛

                                                              مسافر روزهای تنهایی مادر!


کودکان بی گناه
غزه

  
تا شقایق هست زندی باید کرد

  شاید آن روز که سهراب سرود:

     کودکان احساس زندگی زیباست....

     سیب هست مهربانی هست تا شقایق هست زندگی باید کرد

                       خبری از دل پر درد کودکان غزه نداشت


مردم ظلم ستیز افغانستان جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم نمودند

ز نظر آموزه های اسلام، حمایت و دفاع از مظلوم و مبارزه با ظالمان و مستکبران از مهمترین وظایف انسان ها به شمار می رود. پیامبر اعظم(ص) در این راستا می فرمایند: «من اصبح لا یهتم بامور المسلمین فلیس بمسلم» کسی که صبح کند و به امور مسلمانان اهتمام نورزد از مسلمانان نیست.

غزه در حالی در آتش می سوزد که مدعیان حقوق بشر مهر سکوت بر لب زده اند!!!
از نظر آموزه های اسلام، حمایت و دفاع از مظلوم و مبارزه با ظالمان و مستکبران از مهمترین وظایف انسان ها به شمار می رود. پیامبر اعظم(ص) در این راستا می فرمایند: «من اصبح لا یهتم بامور المسلمین فلیس بمسلم»(۱) کسی که صبح کند و به امور مسلمانان اهتمام نورزد از مسلمانان نیست. «من سمع رجلا ینادی یا للمسلمین فلم یجبه فلیس بمسلم»
غزه


جنايات رژيم صهيونيستي اسراييل درنوارغزه توسط دانشجویان ولایت بلخ محکوم شد
هزاران تن ازدانشجويان دانشگاه ولايت بلخ با تجمع درمحوطه اين دانشگاه حملات رژيم صهيونيستي وكشتار مردم مسلمان وبي دفاع فلسطين درنوارغزه را تقبيح نموده خواستار محكوميت دولت اسراييل ازسوي مجامع جهاني وقطع حملات اين رژيم به نوارغزه شدند . 
غزه

جمعه راهپیمایی ضد اسراییلی در کابل
شوراي اخوت اسلامي افغانستان از شهروندان کابل درخواست کرد تا در راهپيمايي حمايت از مردم مظلوم فلسطين حضور گسترده اي داشته باشند. به گزارش واحد خبر صدا و سیمای ایران، قرار است اين راهپيمايي روز جمعه پس از نماز جمعه در شهرکابل برگزار شود. مسئولان شوراي اخوت اسلامي افغانستان با تاکيد برگزاري راهپيمايي مسالمت اميز، از همه راهپيمايان خواستند تا اقدامات خشونت آميز نکنند.

همدردی مردم افغانستان با آسیب دیدگان فلسطین
روز جمعه پایتخت افغانستان شاهد راهپیمایی عظیم مردم در این شهر بود. باشندگان شهر کابل با آتش زدن بیرق های آمریکا و اسراییل خواهان توقف حملات اسراییل بر منطقه نوار غزه در فلسطین شدند.
این در حالی است که روز گذشته نیز شماری از مردم در شهرهای دیگر افغانستان حملات اسرائیل را تقبیح کردند و خواستار قطع فوری این حملات شدند. در ننگرهار شورای علمای این ولایت با صدور قطعنامه ای از آمریکا خواست تا با فشار وارد کردن بر اسرائیل، مانع از حملات این کشور به فلسطین شود.

تظاهرات ضد اسرائیلی در فراه
صد ها تن از باشندگان ولایت فراه به دفاع از مردم فلسطین و تقبيح حملات هوایی نیروهای اسرائیلی بالای غزه دست به تظاهرات زده و از سازمان ملل متحد ونهاد های مدافع از حقوق بشر خواستار قطع کشتار غیر نظامیان شدند. مقامات محلی در این ولایت می گویندکه این تظاهرات در مقابل ساختمان ولایت صورت گرفته و بیرق اسرائیل نیز از سوی تظاهرات کنندگان به آتش کشیده شد.
غزه

ورزشكاران افغانستان  حملات ددمنشانه ی اسرائيل برا ه نوار غزه محکوم کردند
در پي واكنش هاي متعدد عليه رژيم صهيونيستي، اين بار ورزشكاران افغانستان نیز حملات اسرائيل به نوار غزه را محكوم كردند و خواستار توقف فوري اين حملات شدند.در دور نهايي جام فوتسال رسانه ها، ورزشكاران براي همدردي با مردم فلسطين چند لحظه سكوت كرده و حمايت شان را از آنان اعلام كردند. 
غزه

موضع رسمی افغانستان درمورد حوادث غزه
داکتر رنگين دادفر سپنتا وزير امور خارجه جمهوري اسلامي افغانستان با انتشار یک اعلامیه رسمی مواضع جمهوري اسلامي افغانستان  را درباره حوادث فلسطین به ویژه منطقه نوار غزه را بیان نمود.

مجلس سنای افغانستان: حمله وحشیانه اسرائیل به غزه محكوم است
مجلس سنای افغانستان با وحشیانه خواندن حملات رژیم صهیونیستی به غزه از مجامع بین‌المللی خواست تا از فاجعه بیشتر انسانی جلوگیری بعمل آورد.

پارلمان نمايندگان افغانستان حملات رژيم صهيونيستي به غزه را محکوم کرد
به گزارش خبرنگار صدا و سیما از کابل ، دفتر مطبوعاتي پارلمان نمايندگان افغانستان در بيانيه اي حملات هولناک رژيم صهيونيستي به ساکنان نوار غزه را نابخشودني، تجاوز کارانه و به دور از کرامت انساني دانست و مراتب نفرت و انزجار شديد خود را از جنايات صهيونيست ها اعلام کرد . 

 

تصاویری از تظاهرات مردم افغانستان در حمایت از مظلومان غزه

جنایت
جنگی اسرائیل در غزه به روایت تصویر

1   2   3
   4صفحه نخست درباره ما فصلنامه بشارت بولتن خبري افغانستان گفتگو زن و خانواده در ساحل سرود شمیم احساس
اهل بيت (ع) مقالات داستانهای قرآنی سایتهای افغانستان کتابخانه تازه های نشر مهدویت گالري تصاوير
تمامی  حقوق متعلق به سایت مؤسسه فرهنگی بشارت است     www.bsharat.com