صفحه نخست

در باره ما

ارتباط با ما

درباره ما
فصلنامه بشارت
همايش ها و نشست ها
بولتن خبري افغانستان
خبر و گزارش هاي خبري
گفتگو
داستانهای قرآنی
شميم احساس
اهل بيت (ع)
مهدویت
مقالات
زن و خانواده
کتابخانه
گالري تصاوير
تازه های نشر
افغانستان شناسی
سایتهای افغانستان
صفحات ویژه

آمار سایت

مراسم گرامیداشت بعثت پیامبر گرامی اسلام در ولایت دایکندی برگزار شد


شنبه 26 ثور 1394
به گزارش بشارت، مرکز فرهنگي - اجتماعی بشارت و شورای علمای ولسوالی کیتی، مراسم با شکوهی را به مناسبت گرامیداشت بعثت پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله در مسجد جامع سرتیغان، در 27 رجب بر گزار نمود.
این مراسم با مشارکت وسیع مردم، بازاریان، علماء، فرهنگیان، با برنامه های متنوع مداحی، قرائت مقاله، سرود، برگزار گردید.
در این مراسم امام جمعه ولسوالی کیتی آقای راشدی، در مورد اهداف بعثت پیامبر گرامی اسلام سخن گفت. و نیز سایر سخنرانان با اشاره به فضایل و تلاشهای آن حضرت در جهت نجات و هدایت بشریت، تاکید بر الگوگیری از سیره و رفتار آن حضرت نمودند.
همچنین به مناسبت گرامیداشت بعثت پیامبر خاتم حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله مراسم با شکوهی در مسجد جامع نیلی و نیز در حوزۀ علمیه مهدیه نیلی با برنامه های متنوع سرود، همخوانی، مقاله و سخنرانی با حضور گسترده بازارایان، علماء و اساتید، طلاب و دانشجویان، واقشار مختلف مردمی برگزار شد. رئیس شورای علمای ولایت دایکندی حجت الاسلام و المسلمین آقای دانش در حوزه علمیه مهدیه نیلی، و جناب حجت الاسلام و المسلمین استاد صالحی و استاد حمید زکی در مسجد جامع بازار شهر نیلی در مورد فضایل، فلسفۀ بعثت انبیاء، و فضائل و مبارزات پیامبر گرامی اسلام سخنرانی کردند. سخنرانان تاکید بر اسوه و الگوگیری از سیره ور فتار پیامبر اسلام گرامی اسلام نمودند.

 
 
برای ارتباط با ما و ارسال نظر  لطفا کلیک کنید