صفحه نخست

در باره ما

ارتباط با ما

درباره ما
فصلنامه بشارت
همايش ها و نشست ها
بولتن خبري افغانستان
خبر و گزارش هاي خبري
گفتگو
داستانهای قرآنی
شميم احساس
اهل بيت (ع)
مهدویت
مقالات
زن و خانواده
کتابخانه
گالري تصاوير
تازه های نشر
افغانستان شناسی
سایتهای افغانستان
صفحات ویژه

آمار سایت

 

مراسم گرامیداشت چهل و هشتمین سالگرد شهادت شهید بلخی و تقدیر از برندگان مسابقه کتابخوانی در ولایت دایکندی برگزار شدپنجشنبه 24 سرطان 1395
محفل گرامیداشت چهل و هشتمین سالگرد شهادت علامه سید اسماعیل بلخی و تقدیر از برندگان مسابقه کتابخوانی با حضور والی دایکندی محترم معصومه مرادی از سوی مرکز فرهنگی اجتماعی بشارت با همکاری دانشگاه ناصر خسرو و رادیو نسیم در ولایت دایکندی روز پنجشنبه 24 سرطان بر گزار شد.
در این مراسم 47 نفر از برندگان مسابقه کتابخانی که در ماه مبارک رمضان به مناسبت ولادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) برگزار شده بود، مورد تشویق و تقدیر قرار گرفتند و نیز 8 نفر از همکاران مسابقه کتابخوانی مورد تقدیر قرار گرفتند.
جایزه نفر اول یک پایه لب تاب بود که ازسوی خانم مرادی والی محترم دایکندی اهداشد.
جوایز نفر دوم وسوم و چهارم 3 قالیچه نفیس بود که از سوی دفتر آقای شخیزاده کابلی اهدا گردید و نیز به نفر پنجم و ششم جوایز نفیسی اهدا شد.
در این مراسم خانم معصومه مرادی، حمید زکی و استاد الحاج رضایی در مورد مبارزات شهید بلخی و ضرورت توجه بیشتر به فعالیت ها و مسابقات فرهنگی سخنرانی کردند.
گفتنی است که مرکز فرهنگ اجتماعی بشارت به مناسبت ماه مبارک رمضان، مسابقه کتابخوانی را در ولسوالی کیتی، در کیسو و نیز در چهاراسبان ولسوالی شهرستان با همکاری استاد خادم حسین صالحی و استاد جواد نجاتی، برگزار کرد.

 


برای ارتباط با ما و ارسال نظر  لطفا کلیک کنید