صفحه نخست

در باره ما

ارتباط با ما

درباره ما
فصلنامه بشارت
همايش ها و نشست ها
بولتن خبري افغانستان
خبر و گزارش هاي خبري
گفتگو
داستانهای قرآنی
شميم احساس
اهل بيت (ع)
مهدویت
مقالات
زن و خانواده
کتابخانه
گالري تصاوير
تازه های نشر
افغانستان شناسی
سایتهای افغانستان
صفحات ویژه

آمار سایت

 

مراسم گرامیداشت بعثت نبی مکرم اسلام(ص) در ولایت دایکندی برگزار شد


سه شنبه 5/2/1396

مراسم گرامیداشت عید سعید مبعث، سالروز بعثت پیامبر بزرگوار اسلام، حضرت محمد مصطفی(ص)، روز سه شنبه 27 رجب در ولایت دایکندی، در مرکز و ولسوالهای این ولایت تجلیل شد.
این مراسم در مسجد جامع سرتیغان، ولسوالی کیتی با حضور گسترده اقشار مختلف مردم، فرهنگیان و روحانیان، با حضور رییس شورای علما و امام جمعه این مسجد با برنامه های مختلف سخنرانی، مداحی و اجرای مسابقه از سوی مرکز فرهنگی - اجتماعی بشارت و شورای علماء و مشارکت بازاریان برگزار گردید.
همچنین مراسم تجلیل از سالروز بعثت پیامبر اسلام(ص) در حسینیه عمومی غوتله با برنامه های سخنرانی، سرود و برگزاری مسابقه در سطح نوجوانان در «کیسو» برگزار شد.
و نیز گفتنی است که مراسم تجلیل بعثت پیامبر مکرم اسلام، در مرکز ولایت دایکندی، پیش از ظهر در «مدرسه الزهراء» و بعد از ظهر در مسجد جامع بازار نیلی با حضور گسترده اقشار مختلف، علماء، اساتید طلاب و فرهنگیان با برنامه های مختلف و سخنرانی سخنرانان برگزار گردید.
سخنرانان این محفل با تکیه بر تاسی و پیروی از پیامبر اسلام و ذکر فضایل پیامبر اسلام، خواستار وحدت و همگرایی و تاکید بر امر به معروف و مبارزه با مظاهر فساد کردند.
 برای ارتباط با ما و ارسال نظر  لطفا کلیک کنید