صفحه نخست

در باره ما

ارتباط با ما

درباره ما
فصلنامه بشارت
همايش ها و نشست ها
بولتن خبري افغانستان
خبر و گزارش هاي خبري
گفتگو
داستانهای قرآنی
شميم احساس
اهل بيت (ع)
مهدویت
مقالات
زن و خانواده
کتابخانه
گالري تصاوير
تازه های نشر
افغانستان شناسی
سایتهای افغانستان
صفحات ویژه

آمار سایت

 

مراسم تجلیل از سالروز ولادت قائم آل محمد(ص) در ولایت دایکندی برگزار شد


مراسم تجلیل از سالروز ولادت قائم آل محمد(ص)، مهدی موعود(عج) در مرکز و ولسوالیهای ولایت دایکندی برگزار شد.
این مراسم با حضور صدها نفر از اقشار مختلف مردم، و مشارکت علماء، فرهنگیان، متنفذان، از سوی شورای علما و مرکز فرهنگی – اجتماعی بشارت روزجمعه، 22/2/ 1396، در مسجد جامع سرتیغان، ولسوالی کیتی با برنامه های متنوع، مقاله، مداحی، سرود، مسابقه و سخنرانی برگزار شد.
در این مراسم رییس شورای علمای ولسوالی کیتی حجت الاسلام آقای راشدی و دیگر سخنرانان، در موضوع مهدویت، نقش انتظار، سخنرانی کردند. عدالتخواهی و مبارزه با ستم و فساد را از ویژگیهای بارز منتظران و جامعه زمینه ساز ظهور حضرت ولی عصر(عج) خواندند.
همچنین این مراسم در مسجد جامع شهر نیلی در مرکز ولایت دایکندی و نیز در حسینیه شوش سفلی در روز جمعه با حضور گسترده اقشار مختلف مردم، فرهنگیان، معلمان، علما و متنفذین با برنامه های متنوع سخنرانی، سرود، مقاله، مداحی، شعر مسابقه و اهدای جوایز، برگزار شد.
سخنرانان این مراسم با اشاره به وظائف و مسئولیتهای منتظران، در موضوع فلسفه و فضائل انتظار، و موعود گرایی سخنرانی کردند و خواستار مبارزه با مظاهر ستم و فساد شدند و بر عدالتخواهی و گسترش فرهنگ و معارف اسلامی تاکید کردند و خواهان هرچه بیشتر تحکیم امنیت، صلح و وحدت در جامعه شدند.

 

برای ارتباط با ما و ارسال نظر  لطفا کلیک کنید