صفحه نخست

در باره ما

ارتباط با ما

درباره ما
فصلنامه بشارت
همايش ها و نشست ها
بولتن خبري افغانستان
خبر و گزارش هاي خبري
گفتگو
داستانهای قرآنی
شميم احساس
اهل بيت (ع)
مهدویت
مقالات
زن و خانواده
کتابخانه
گالري تصاوير
تازه های نشر
افغانستان شناسی
سایتهای افغانستان
صفحات ویژه

آمار سایت

 

مسابقه کتابخوانی ضیافت نور به مناسبت ماه مبارک رمضان

یکشنبه27 جوزا 1397

مسابقه کتابخوانی ضیافت نور، به مناسبت ماه مبارک رمضان و میلاد با سعادت سومین اخترتابناک امامت و ولایت حضرت امام حسن مجتبی (ع)در سطح برادران و خواهران در ولسوالی سنگ و تخت و بندر با مشارکت لیسه «بعثت» و لیسه های ذکور و اناث «مرکز» در مسجد جامع خاتم النبیین برگزار شد. و مراسم اهدای جوایز مسابقه در روزچهارم عید سعید فطر طی مراسم با شکوهی با حضور صدها نفر در مسجد جامع خاتم النبیین برگزار گردید.
این مسابقه از سوی مرکز فرهنگی – اجتماعی بشارت، با همکاری «کانون فرهنگی امام جعفر صادق(ع) با مدیریت استاد عوض علی ربانی در ولسوالی سنگ و تخت بندر ولایت دایکندی با همکاری معلمان و فرهنگیان لیسه های «بعثت» و «مرکز» برگزار گردید.
در این مراسم ولسوال ولسوالی سنگ-تخت و بندر؛ استاد امینی مؤسس مسجد خاتم النبیین استاد عوضعلی ربانی، استاد دانشگاه ناصرخسرو در باره اهمیت کتاب و نقش آن در جامعه سخنرانی کردند.
در این مسابقه بیش از 150 نفر مشارکت نمودند. ده نفر از برندگان مسابقه با اهدای جوایزی نفیسی مورد تقدیر قرار گرفتند و همچنین پنجاه نفر دیگر مورد تشویق واقع شدند.
گفتنی است سال گذشته نیز در این ولسوالی مسابقه کتابخوانی در ماه مبارک رمضان به منظور گسترش فرهنگ کتابخوانی برگزار شده بود. و به اذعان شرکت کنندگان، برگزاری این نوع مسابقات به خصوص در مناسبتهای مذهبی تاثیر به سزایی در رشد فرهنگی و ترویج فرهنگ کتابخوانی دارد.
برای ارتباط با ما و ارسال نظر  لطفا کلیک کنید