افزونه جلالی را نصب کنید. Sunday, 14 July , 2024 تعداد کل نوشته ها : 694×

besharat news

بیانیه مرکز فرهنگی – اجتماعی بشارت  در محکومیت حمله تروریستی به جان غیر نظامیان در شهر بامیان باستان
21 مهر 1400 - 10:10
شناسه : 590
بازدید 271
4
بیانیه مرکز فرهنگی – اجتماعی بشارت  در محکومیت حمله تروریستی به جان غیر نظامیان در شهر بامیان باستان

بسمه تعالی بیانیه مرکز فرهنگی – اجتماعی بشارت  در محکومیت حمله تروریستی به جان غیر نظامیان در شهر بامیان باستان کشتارهای سیستماتیک، حملات هدفمند و گسترده به جان غیر نظامیان از فجیع ترین جرایم ضد بشری است که سالهای سال قصه دردآور و تراژدی مردمان سرزمین افغانستان می باشد. تروریستها، دشمنان صلح و آرامش برای […]

نویسنده : گروه پایگاه مرکز فرهنگی - اجتماعی بشارت
پ
پ

بیانیه مرکز فرهنگی – اجتماعی بشارت در محکومیت حمله تروریستی به جان غیر نظامیان در شهر بامیان

بسمه تعالی

بیانیه مرکز فرهنگی – اجتماعی بشارت  در محکومیت حمله تروریستی به جان غیر نظامیان در شهر بامیان باستان

کشتارهای سیستماتیک، حملات هدفمند و گسترده به جان غیر نظامیان از فجیع ترین جرایم ضد بشری است که سالهای سال قصه دردآور و تراژدی مردمان سرزمین افغانستان می باشد.

تروریستها، دشمنان صلح و آرامش برای دستیابی به مقاصد و آرمانهای ستمگرانه شان از کشتن غیر نظامیان هیچگاه ابایی نداشته و دیوانه وار مراکز علمی، فرهنگی، مذهبی، اماکن عمومی و مراکز تجمع غیر نظامیان را هدف قرارداده اند. و متاسفانه این بار شهربامیان، شهر آرامش و امن، شهر فرهنگی و باستانی را هدف حمله تروریستی قراردادند و با دو رشته عملیات انتحاری ۱۸ نفر را به شهادت رسانده و ۵۹ نفر را مجروح کردند که همگی غیر نظامی بودند و هیچ گناهی به جز از انسان بودن را نداشتند.

این حملات به هر انگیزه و دلیلی انجام گیرد، حملات کور، شرم آور و ضد بشری است که اقدامات فوری مجامع بین المللی و حقوق بشری را می طلبد و مسئولیت کشورهای داعیه دار مدافع حقوق بشر و نیز وظیفه دولت را در برابر تروریستها و دفاع از شهرهای امن دو چندان می کند و هم بیداری و هوشیاری مردم را در برابر تروریستها و دشمنان صلح و امنیت این سرزمین می طلبد.

مرکز فرهنگی – اجتماعی بشارت، در راستای اهدف فرهنگی خود، ضمن محکوم کردن هرنوع کشتار و حمله به جان انسان های بی گناه، تاکید بر دفاع از امنیت و آرامش شهرهای باستانی و فرهنگی کشور به خصوص بامیان امن را می کند.

مرکز فرهنگی – اجتماعی بشارت

۵/۰۹/۱۳۹۹

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.