افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 4 July , 2022 تعداد کل نوشته ها : 682×

besharat news

حجت الاسلام حمید زکی در گفت و گویی با خبر گزاری قرآنی ایران خبر از برگزاری همایش «زنان در افغانستان، فرصت‌ها و چالش‌‌ها» داد.
02 آبان 1400 - 10:56
شناسه : 987
بازدید 40
0
حجت الاسلام حمید زکی در گفت و گویی با خبر گزاری قرآنی ایران خبر از برگزاری همايش «زنان در افغانستان، فرصت‌ها و چالش‌‌ها» داد. حجت الاسلام حمید زکی در گفت و گویی با خبر گزاری قرآنی ایران خبر از برگزاری همايش «زنان در افغانستان، فرصت‌ها و چالش‌‌ها» داد. این همایش فردا، 18 جدی1388 از سوي تشکلهای فرهنگی افغانستان (بشارت، امت، رسالت و ریحانه) با همکاری جامعه المصطفی العالیمه(ص) در مجتمع آموزش عالي امام خميني‌(ره) برگزار مي‌شود.
پ
پ


پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۸ ۱۴:۵۳:۲۴
شماره‌ خبر :۵۲۰۱۱۷
حجت الاسلام حمید زکی در گفت و گویی با خبر گزاری قرآنی ایران خبر از برگزاری همایش «زنان در افغانستان، فرصت‌ها و چالش‌‌ها» داد. این همایش فردا، ۱۸ جدی۱۳۸۸ از سوی تشکلهای فرهنگی افغانستان (بشارت، امت، رسالت و ریحانه) با همکاری جامعه المصطفی العالیمه(ص) در مجتمع آموزش عالی امام خمینی‌(ره) برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا) شعبه قم، حجت‌‌الاسلام والمسلمین حمید زکی، مسئول دبیرخانه همایش با اعلام این خبر گفت: این همایش از ساعت ۹ صبح در دو نوبت صبح و عصر در سالن قدس مجتمع آموزش عالی امام خمینی‌(ره) و با پیام آیت الله محقق کابلی برگزار خواهد شد و تا ساعت۱۷ ادامه می یابد.
وی افزود: این همایش با همکاری مشترک مؤسسه فرهنگی بشارت، کانون فرهنگی آموزشی رسالت، مجمع علمی فرهنگی والعصر و انجمن طلاب خواهران افغانستان با عنوان ریحانه برگزار می شود.
زکی عنوان کرد: بررسی جایگاه حقوقی زنان در افغانستان و چالش ‌های فراروی، بررسی و تبیین فعالیت های فمینیستی در افغانستان و راه کارهای مقابله با آن و ارائه رویکردی دینی و اعتدالی از جمله اهداف برگزاری این همایش است.
وی با بیان اینکه نزدیک به ۱۳۰ مقاله به همایش ارسال شده و با مقالاتی که تا وقت چاپ مجموعه مقالات از سوی نویسندگان تکمیل خواهد شد و به دبیرخانه خواهد رسید به ۱۵۰ مقاله می رسد، و هفت مقاله برتر در روز همایش اارئه خواد شد اظهارکرد: نگاه فقهی و حقوقی، نگاه تاریخی، نگاه فلسفی و کلامی و نگاه تربیتی و آموزشی و … به مباحث زنان در افغانستان از عناوین اصلی فراخوان این همایش بوده است.
وی افزود: علاوه بر قرائت برخی از مقالات، حجت الاسلام محامی، رئیس مجتمع آموزش عالی فقه و رئیس نمایندگی جامعه المصطفی در افغانستان سخنرانی می‌کند.
زکی، قرائت شعر، تواشیح و برپایی نمایشگاه توانمندی های علمی بانوان افغانستان را از دیگر برنامه های همایش عنوان کرد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.