افزونه جلالی را نصب کنید. Sunday, 14 July , 2024 تعداد کل نوشته ها : 694×

besharat news

نشست علمی خرد وعقلانیت در نهضت عاشورا در ولایت دایکندی برگزار شد
03 آبان 1400 - 19:28
شناسه : 1098
بازدید 137
1
نشست علمي خرد وعقلانیت در نهضت عاشورا در ولایت دایکندی برگزار شد کتاب خانه مرکزی دایکندی، مرکز فرهنگی – اجتماعی بشارت و انجمن اجتماعی نگرش نو نشست علمی با عنوان خرد و عقلانیت در نهضت عاشورا، به مناسب عاشورای حسینی برگزار کردند.
پ
پ
چهار شنبه ۷ عقرب ۱۳۹۳ برابر باچهارم ماه محرم ۱۴۳۶
کتاب خانه مرکزی دایکندی، مرکز فرهنگی – اجتماعی بشارت و انجمن اجتماعی نگرش نو نشست علمی با عنوان خرد و عقلانیت در نهضت عاشورا، به مناسب عاشورای حسینی برگزار کردند.
این نشست، با حضور کارشناسان، محمد حسین مظفری، حمید زکی، محمد، سید ابراهیم مصباح و محمدنوری، از اساتید مؤسسه تحصیلات عالی ناصر خسرو، حضور جمعی از دانشجویان و رسانه های ولایت دایکندی، رادیوتلویزیون ملی دایکندی، رادیو دایکندی و رادیو نسیم، در روز چهار شنبه ۷ عقرب ۱۳۹۳ برابر باچهارم ماه محرم ۱۴۳۶ از ساعت ۱۰ تا ۱۲ پیش از ظهر در مؤسسه تحصیلات عالی ناصر خسرو بر گزار شد.
این نشست با تلاوتی از آیات کلام الله مجید توسط استاد حسینی آغاز گردید و با طرح سوالات به وسیله دبیر این نشست، استاد انتظار ادامه یافت. اساتید و کارشناسان، نظریات و دیدگاههایی خود را در ارتباط با موضوع و سوالات طرح شده از سوی مجری نشست، بیان کردند وخردگرایی در نهضت عاشورا را تبیین نمودند.
مراسم با پذیرایی و پاسخ به پرسشهای شرکت کنندگان خاتمه یافت.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.