افزونه جلالی را نصب کنید. Wednesday, 30 November , 2022 تعداد کل نوشته ها : 697×

besharat news

نشست علمی پاسخ به شبهات با موضوع علم امام برگزار شد
03 آبان 1400 - 19:35
شناسه : 1102
بازدید 42
1
نشست علمی پاسخ به شبهات با موضوع علم امام برگزار شد مرکز فرهنگی – اجتماعی بشارت و کتاب خانه مرکزی دایکندی، اولین نشست علمی پاسخ به شبهات را، با موضوع علم امام حسین(ع) به شهادت، با حضور اساتید و کارشناسان؛ محمدهاشم علی زاده، حمید زکی، محمد علی ابراهیمی، و قنبرعلی حسینی، از اساتید مؤسسه تحصیلات عالی ناصر خسرو برگزار کردند.
پ
پ
جمعه : ۳۰عقرب ۱۳۹۳
مرکز فرهنگی – اجتماعی بشارت و کتاب خانه مرکزی دایکندی، اولین نشست علمی پاسخ به شبهات را، با موضوع علم امام حسین(ع) به شهادت، با حضور اساتید و کارشناسان؛ محمدهاشم علی زاده، حمید زکی، محمد علی ابراهیمی، و قنبرعلی حسینی، از اساتید مؤسسه تحصیلات عالی ناصر خسرو برگزار کردند.
این نشست علمی روز جمعه، ۳۰ عقرب ۱۳۹۳ در ولایت دایکندی، در مؤسسۀ تحصیلات عالی ناصر خسرو با حضور رسانه های ملی و محلی، رادیو و تلویزیون ملی، رادیو دایکندی و رادیو نسیم، و جمعی از دانشجویان برگزار شد.
در این نشست، ابتدا توسط استاد حمید زکی، اصل موضوع بحث مطرح و محىوده آن بیان گردید، و سپس استاد محمد هاشم علیزاده ضرورت و اهمیت این گونه مباحث را در نشست علمی بیان کرده و موضوع «علم امام» را با اشاره به نظریات و دیدگاههای مطرح، تبیین کردند و پس از آن استاد محمدعلی ابراهیمی منشأ و پیدایش علم امام را به بحث گرفته و به شبهات مطرح در این زمینه پاسخ گفتند.
این نشست علمی با طرح سوالات از سوی شرکت کنندگان و پاسخ به سوالات مرتبط با موضوع نشست، پایان یافت.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.