افزونه جلالی را نصب کنید. Saturday, 26 November , 2022 تعداد کل نوشته ها : 697×

besharat news

مراسم گرامیداشت چهل و هشتمین سالگرد شهادت شهید بلخی و تقدیر از برندگان مسابقه کتابخوانی در ولایت دایکندی برگزار شد
13 آبان 1400 - 12:22
شناسه : 1455
بازدید 66
2
مراسم گرامیداشت چهل و هشتمین سالگرد شهادت شهید بلخی و تقدیر از برندگان مسابقه کتابخوانی در ولایت دایکندی برگزار شد محفل گرامیداشت چهل و هشتمین سالگرد شهادت علامه سید اسماعیل بلخی و تقدیر از برندگان مسابقه کتابخوانی با حضور والی دایکندی محترم معصومه مرادی از سوی مرکز فرهنگی اجتماعی بشارت با همکاری دانشگاه ناصر خسرو و رادیو نسیم در ولایت دایکندی روز پنجشنبه 24 سرطان بر گزار شد.
پ
پ
پنجشنبه ۲۴ سرطان ۱۳۹۵
محفل گرامیداشت چهل و هشتمین سالگرد شهادت علامه سید اسماعیل بلخی و تقدیر از برندگان مسابقه کتابخوانی با حضور والی دایکندی محترم معصومه مرادی از سوی مرکز فرهنگی اجتماعی بشارت با همکاری دانشگاه ناصر خسرو و رادیو نسیم در ولایت دایکندی روز پنجشنبه ۲۴ سرطان بر گزار شد.
در این مراسم ۴۷ نفر از برندگان مسابقه کتابخانی که در ماه مبارک رمضان به مناسبت ولادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) برگزار شده بود، مورد تشویق و تقدیر قرار گرفتند و نیز ۸ نفر از همکاران مسابقه کتابخوانی مورد تقدیر قرار گرفتند.
جایزه نفر اول یک پایه لب تاب بود که ازسوی خانم مرادی والی محترم دایکندی اهداشد.
جوایز نفر دوم وسوم و چهارم ۳ قالیچه نفیس بود که از سوی دفتر آقای شخیزاده کابلی اهدا گردید و نیز به نفر پنجم و ششم جوایز نفیسی اهدا شد.
در این مراسم خانم معصومه مرادی، حمید زکی و استاد الحاج رضایی در مورد مبارزات شهید بلخی و ضرورت توجه بیشتر به فعالیت ها و مسابقات فرهنگی سخنرانی کردند.
گفتنی است که مرکز فرهنگ اجتماعی بشارت به مناسبت ماه مبارک رمضان، مسابقه کتابخوانی را در ولسوالی کیتی، در کیسو و نیز در چهاراسبان ولسوالی شهرستان با همکاری استاد خادم حسین صالحی و استاد جواد نجاتی، برگزار کرد
.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.