افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 4 July , 2022 تعداد کل نوشته ها : 682×

besharat news

کارگاه سه روزه روش تحقیق از سوی مرکز فرهنگی-اجتماعی بشارت برگزارشد
13 آبان 1400 - 9:15
شناسه : 1365
بازدید 26
0
کارگاه سه روزه روش تحقیق از سوی مرکز فرهنگی-اجتماعی بشارت برگزارشد به گزارش بشارت: کارگاه سه روزه روش تحقیق و نگارش مقاله علمی از سوی مؤسسه فرهنگی بشارت از شانزدهم تا هیجدهم جوزا 1391، در ولایت دایکندی، برگزار شد.
پ
پ
۱۸ جوزا ۱۳۹۱
به گزارش بشارت: کارگاه سه روزه روش تحقیق و نگارش مقاله علمی از سوی مؤسسه فرهنگی بشارت از شانزدهم تا هیجدهم جوزا ۱۳۹۱، در ولایت دایکندی، برگزار شد.
این کارگاه با همکاری حوزه علمیه رسول اعظم(ص) – بخش خواهران، در سالن کتابخانه عمومی بشارت در کیسو، ولسوالی کیتی بر اساس ضرورت، پرورش روحیه تحقیق و پژوهش و به هدف توانمندی طلاب، آموزش مهارتهای تحقیق و توجیه چگونگی نگارش مقاله علمی در راستای «سمینار جایگاه حقوق زن در خانواده واجتماع» برگزار شد.
در این کارگاه استاد حمید زکی از اساتید حوزه و مسئول بخش واحد تحقیقات و پژوهش مؤسسه تحصیلات عالی ناصر خسرو، مهمترین مباحث روش تحقیق و مهارتهای نگارش مقاله علمی را برای شرکت کنندگان مطرح کردند.
در این کارگاه ۵۷ نفر از خواهران طلبه، اساتید قرآنی، مدیرلیسه اناث کیسو، و تعدادی از اساتید لیسه حضور داشتند.
بر اساس نظر سنجی و نیز گفتگو با شرکت کنندگان، برگزاری این گونه کارگاه ها برای توانمندی و ظرفیت سازی طلاب مثبت و مفید ارزیابی شده و هر از چندگاهی لازم و ضروری می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.