افزونه جلالی را نصب کنید. Tuesday, 31 January , 2023 تعداد کل نوشته ها : 694×

besharat news

برگزاری محفل علمی – فرهنگی به مناسبت تجلیل از عید غدیر و روز معلم و اعطای جوایز به برندگان مسابقه علمی
13 آبان 1400 - 11:27
شناسه : 1395
بازدید 53
1
برگزاری محفل علمی – فرهنگی به مناسبت تجلیل از عید غدیر و روز معلم و اعطای جوایز به برندگان مسابقه علمی مرکز فرهنگی – اجتماعی بشارت و انجمن دانشجویی ناصر خسرو، بعد از ظهر روز دوشنبه 13 میزان 1394، محفل علمی – فرهنگی شکوهمندی را به مناسبت تجلیل از عید سعید غدیر خم و روز معلم، در مؤسسه تحصیلات عالی ناصر خسرو، با حضور دانشجویان و اساتید برگزار کرد.
پ
پ
دوشنبه ۱۳ میزان ۱۳۹۴
مرکز فرهنگی – اجتماعی بشارت و انجمن دانشجویی ناصر خسرو، بعد از ظهر روز دوشنبه ۱۳ میزان ۱۳۹۴، محفل علمی – فرهنگی شکوهمندی را به مناسبت تجلیل از عید سعید غدیر خم و روز معلم، در مؤسسه تحصیلات عالی ناصر خسرو، با حضور دانشجویان و اساتید برگزار کرد.
در این محفل علمی و فرهنگی، چند تن از دانشجویان برادر و خواهر، شعر و مقاله ارائه دادند، و همچنین آقای عبدالرحیم سروش، نماینده، معاونت اداری مالی مؤسسه و استاد مظفری از اساتید مؤسسه در مورد شان و منزلت معلم و نیز در مورد امامت و نقش رهبری در سعادت و راهنمایی انسان صبحت کردند.
همچنین استاد حمید زکی، ضمن تشکر از مشارکت گسترده دانشجویان در مسابقه علمی، در مورد اهداف و ضرورت برگزاری مسابقه مقاله علمی، و نحوه ارزیابی و انتخاب مقالات برتر مطالبی را بیان کردند، و تقدیر از مقالات برتر در این محفل علمی و فرهنگی روز عید غدیر و روز معلم را اقدام نیک و شایسته ای خواندند که هم در واقع تجلیل از عید سعید غدیر خم است و هم تجلیل از روز معلم که راهنمای انسان است و هم تجلیل از دانشجویانی که به علم و دانش و تولید علم ارزش و بهاء می دهند.
در این محفل علمی – فرهنگی به برندگان هفت مقاله برتر به ترتیب جوایز ارزنده ای اهدا شد، و ۲۵ مقاله دیگر نیز مورد تشویق قرار گرفت.
محفل علمی – فرهنگی با دعا و پذیرایی پایان یافت.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.