جمعه, ۳۰ ثور , ۱۴۰۱ Friday, 20 May , 2022 تعداد کل نوشته ها : 681×

besharat news

بيانيه خانواده شهید مزاری به مناسبت شانزدهمین سالگر شهادت استاد شهید عبدالعلی مزاری(ره)
06 نوامبر 2021 - 14:10
شناسه : 1675
بازدید 31
0
بيانيه خانواده شهید مزاری به مناسبت شانزدهمین سالگر شهادت استاد شهید عبدالعلی مزاری(ره) خانواده شهید مزاری به مناسبت شانزدهمین سالگرد شهادت استاد شهید عبدالعلی مزاری(ره) بیانیه به شرح ذیل صادر کرد
پ
پ
خانواده شهید مزاری به مناسبت شانزدهمین سالگرد شهادت استاد شهید عبدالعلی مزاری(ره) بیانیه به شرح ذیل صادر کرد
بسم رب الشهدا والصديقين
شانزدهمين سال ياد رهبربزرگ تاريخ افغانستان استاد شهيد عبدالعلي مزاري(ره)
و هزاران شهيد فاجعه افشار و غرب كابل را به شما فرزندان و وارثان درد و اندوه در سراسر گيتي تسليت عرض مي نمايم امروز پدرشهيد و پشت و پناهمان جسما در كنار ما نيست اما روح و يادش در بين ما ترانه ي همبستگي مي سرايد.
پدر پر كشيد و ما همچون كوفيان گريستيم تا اثبات كنيم فرزندان خوبي برايش بوده ايم آيا اين توجيه قابل قبولي ست؟ پس چرا كوفيان مورد اتهام نسل هاشدند؟! واقعيت اين است كه او را از دست داده ايم حال براي از كف ندادن آرمانهايش چه مي كنيم؟؟!
و به راستي استقلال سياسي و همبستگي و صرف نظر كردن از شيعه و سني– تاجيك- پشتون- ازبك و هزاره بودن در جامعه ي افغانستان امروز منجر به خود كفايي و موفقيت است پس بايد با وحدت كلمه و تلاش در سنگر علم با سلاح قلم دژباني محكم براي آرمان هاي خونين شهيداني هم چون مزاري باشيم.
دانشمندان و دانشجويان ما بايد به ياد داشته باشند كه عصاره ي زحما ت و تلاش هاي شبانه روزي دستان پينه بسته ي همان كارگراني هستند كه با جان و دل از شما حمايت كردند تا به آرمان هاي شهداي در خون خفته يمان جامه ي عمل بپوشانند و اينك از شما به عنوان فرهيخته ياد شود!
امروز مردم در جهان اسلام كمر همت در برابر ظلم بسته اند و فرياد جاء الحق و زهق الباطل را سر مي دهند و اين فريادهاي صادقانه ي رهبر و پيشواي مان مزاري بزرگ را در يادها زنده مي كند و اين نكته را به اثبات مي رساند كه ظلم و ظالم ماندني نيست و دولت مردان در سراسر گيتي بايد شفافيت سخن و صداقت را با مردم خود حفظ كرده تا بتوانند اعتماد مردم را بدست آورند.
در پايان از شما فرزندان دلسوخته ي مزاري بزرگ كه با آرمان های رهبرتان تجديد عهد و ميثاق كرديد كمال تشكر و قدرداني را دارم.
خانواده شهيد مزاری

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.