افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 4 July , 2022 تعداد کل نوشته ها : 682×

besharat news

کتابخانه عمومی بشارت در ولایت دایکندی افتتاح گردید
17 آبان 1400 - 7:41
شناسه : 1798
بازدید 18
0
کتابخانه عمومی بشارت در ولایت دایکندی افتتاح گردید

کتابخانه عمومی بشارت، با حضور حجت الاسلام و المسلمین حمید زکی مسئول مؤسسه فرهنگی بشارت و حجت الاسلام و المسلمین آقای راشدی امام جمعه این ولسوالی در تاریخ ۲۳/۴/۱۳۸۹ در سرتیغان مرکز ولسوالی کیتی ولایت دایکندی افتتاح گردید. آقای راشدی امام جمعه و مسئول شورای علماء در مراسم افتتاحییه در حالی که تعدادی از علماء […]

پ
پ

کتابخانه عمومی بشارت، با حضور حجت الاسلام و المسلمین حمید زکی مسئول مؤسسه فرهنگی بشارت و حجت الاسلام و المسلمین آقای راشدی امام جمعه این ولسوالی در تاریخ ۲۳/۴/۱۳۸۹ در سرتیغان مرکز ولسوالی کیتی ولایت دایکندی افتتاح گردید.
آقای راشدی امام جمعه و مسئول شورای علماء در مراسم افتتاحییه در حالی که تعدادی از علماء و بازاریان حضور داشتند، افتتاح کتابخانه عمومی بشارت را گام مؤثر و ارزشمندی در راستای فعالیت و خدمات فرهنگی خواندند و برای دست اندرکاران آن آرزوی توفیق نمودند.
آقای محمد عیسی جاوید مسئول کتاب خانه، ضمن اشاره به اهمیت کتابخانی و نقش کتاب در تحول فرهنگی گفت: هرچند کتابخانه عمومی بشارت با عناوین محدودی امروز افتتاح یافته است و امکانات این کتابخانه بسیار پایین است، ولی ما سعی داریم با همین امکانات محدود و اندک، به حد توان خویش فرهنگ کتابخوانی را در میان دوست داران کتاب به وجود بیاوریم، و با دانش آموزان و اقشار فرهنگی این جامعه ارتباط بر قرار نماییم.
آقای جاوید در نحوه ارائه خدمات کتابخانه گفت: فعلا کتاب با نظم و مقرراتی که در نظر گرفته شده به شیوه امانی برای دوستداران کتاب داده خواهد شد. و امیدواریم که مورد استقبال برادران و خواهران قرار بگیرد.
در پایان آقای زکی مسئول مؤسسه بشارت، ضمن تشکر از همکاری بازاریان، علماء و متنفذین گفت: ما نیز در حد توان خویش به غنامندی این کتابخانه سعی وتلاش خواهیم کرد.
مراسم با پذیرایی مختصری از حضار پایان یافت.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.