افزونه جلالی را نصب کنید. Sunday, 14 July , 2024 تعداد کل نوشته ها : 694×

besharat news

گزارشی از برگزاری مسابقۀ کتاب خوانی تحت عنوان «مسابقه غدیریه»
17 آبان 1400 - 7:32
شناسه : 1788
بازدید 120
1
گزارشی از برگزاری مسابقۀ کتاب خوانی تحت عنوان «مسابقه غدیریه»

مؤسسه فرهنگی بشارت به منظور تشویق دانش آموزان خواهر و برادر به مطالعه و کتاب خوانی، مسابقه غدیریه را در ولایت دایکندی، ولسوالی کیتی، در دو لیسه ذکور و اناث شهرستان کیسو، برگزار نمود. در ابتدا ۲۰ سؤال مهم و مبتلابه توسط دو نفر از اساتید لیسه، مرتبط و همکار با مؤسسه فرهنگی بشارت، از […]

پ
پ

مؤسسه فرهنگی بشارت به منظور تشویق دانش آموزان خواهر و برادر به مطالعه و کتاب خوانی، مسابقه غدیریه را در ولایت دایکندی، ولسوالی کیتی، در دو لیسه ذکور و اناث شهرستان کیسو، برگزار نمود.
در ابتدا ۲۰ سؤال مهم و مبتلابه توسط دو نفر از اساتید لیسه، مرتبط و همکار با مؤسسه فرهنگی بشارت، از کتاب توضیح المسائل حضرت آیت الله العظمی محقق کابلی، چند سؤال مهم در مورد زندگانی و ولایت امام علی(ع) به شیوۀ تستی طراحی شد.
در مرحلۀ دوم طی فراخوانی، از علاقه مندان دعوت به ثبت نام در مسابقه شد و حدود یکصد نفر از دو لیسه ذکور و اناث در مسابقه ثبت نام کردند.
در طی اطلاعیه دیگر، زمان و نحوه اجرای مسابقه به اطلاع علاقه مندان رسید.
مسابقه در روز جمعه ۲۸/۸/۱۳۸۹ دو روز بعد از عید سعید قربان با شرکت خواهران و برادران برگزار شد و مشارکت خواهران چشم گیرتر از مشارکت برادران بود.
بعد از برگزاری مسابقه غدیریه، اوراق مسابقه توسط دو نفر استاد ارزیاب، به طور دقیق، با رعایت امانت و دقت، ارزیابی شد.
طبق برنامه ریزی در طی اطلاعیه دیگر اعلام گردید که ضمن برگزاری جشن عید غدیر، از برندگان رتبه اول، دوم، سوم و چهارم در روز عید غدیر خم، در دو نوبت پیش از ظهر و بعد از ظهر تقدیر ویژه می¬شود و نیز همه شرکت کنندگان مسابقه غدیریه مورد تشویق قرار می¬گیرد.
در آخرین مرحله، حایزان رتبه اول، دوم، سوم وچهارم مسابقه غدیریه در مراسم جشن شکوهمند روز عید غدیر مورد تقدیر ویژه قرار گرفتند و همه شرکت کنندگان در مسابقه نیز مورد تشویق واقع شدند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.