افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 4 July , 2022 تعداد کل نوشته ها : 682×

besharat news

تعمیر قوماندانی ولسوالی اشترلی افتتاح شد
18 آبان 1400 - 10:06
شناسه : 1955
بازدید 19
0
تعمیر قوماندانی ولسوالی اشترلی افتتاح شد گروه خبری بشارت: والی ولایت دایکندی بهره برداری از تعمیر ولسوالی اشترلی را صبح روز پنجشنبه ۱۲ عقرب ۱۳۹۰، با حضور معاون قوماندانی زون ۴۰۴ قندهار و اقشار مختلف مردم افتتاح کرد.
پ
پ
پنجشنبه : ۱۲ عقرب ۱۳۹۰
گروه خبری بشارت: والی ولایت دایکندی بهره برداری از تعمیر ولسوالی اشترلی را صبح روز پنجشنبه ۱۲ عقرب ۱۳۹۰، با حضور معاون قوماندانی زون ۴۰۴ قندهار و اقشار مختلف مردم افتتاح کرد.
به گزارش بشارت، آقای ارزگانی والی ولایت دایکندی، در مراسم افتتاحیه تعمیر قوماندانی ولسوالی اشترلی، افتتاحیه این تعمیر را برای مردم اشترلی تبریک گفت و تاکید نمود که پولیس از این تعمیر بتواند خوب استفاده کند.
آقای ارزگانی با اشاره به افتتاحیه پروژه های جاری در ولایت دایکندی یاد آور شد: دیروز شاهد افتتاح ماسترپلان شهری ،در نیلی مرکز ولایت دایکندی بودیم، و به زودی پروژه های دیگر را از جمله افتتاحیه تعمیر قوماندانی ولسوالی کیتی و تعمیر قوماندانی ولسوالی میرامور را خواهیم داشت.
آقای ارزگانی ضمن تشکر از کشور تمویل کننده این پروژه، خطاب به مهمانانی که از قندهار در این مراسم حضور داشتند گفت: شما در میان مخلص ترین مردم تشریف آوردیده اید و من هم خوشحالم که در میان وفادارترین مردم ماموریت خدمت یافتم.
الحاج ارزگانی با ستودن امنیت در ولایت دایکندی گفت: امنیتی که در دایکندی حاکم است، در هیچ جای افغانستان وجود ندارد.
والی ولایت دایکندی با اشاره به رشد معارف در ولایت دایکندی تاکید کرد: رشد معارف در دایکندی محصول امنیت است. در سایه امنیت دختران و فرزندان شما درس می خواند.
در این مراسم معاون قوماندانی زون ۴۰۴ میوند نیز سخن گفت و در بخشی از سخنانش اظهار داشت: ما از قوماندانی زون ۴۰۴ میوند کوشش در جهت تجهیز و اکمال ولایت دایکندی میکنیم.
گفتنی است که تعمیر جدید قومندانی امنیه ولسوالی اشترلی با بوجه در حدود یک ونیم میلیون دالر آمریکایی با حمایت مالی آیساف در محدوده هشت جریب زمین ساخته شده است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.