افزونه جلالی را نصب کنید. Friday, 21 June , 2024 تعداد کل نوشته ها : 694×

besharat news

در یک گردهمایی در هرات اهانت به قرآن کریم محکوم شد
19 آبان 1400 - 14:19
شناسه : 2052
بازدید 96
3
در یک گردهمایی در هرات اهانت به قرآن کریم محکوم شد

سه شنبه ۲۳ حمل ۱۳۹۰ گروه خبری بشارت: در هرات در یک گردهمایی سه هزار نفری،اهانت کشیش افراطی امریکایی به قرآن کریم محکوم شد به گزارش صدای افغان، بیش ازسه هزار نفر با تجمع درتکیه عمومی حضرت ابوالفضل العباس در شهر هرات برمجازات این کشیش آمریکایی تاکید کردند . هزاران تن ازمردم ولایت هرات به […]

پ
پ

سه شنبه ۲۳ حمل ۱۳۹۰
گروه خبری بشارت: در هرات در یک گردهمایی سه هزار نفری،اهانت کشیش افراطی امریکایی به قرآن کریم محکوم شد
به گزارش صدای افغان، بیش ازسه هزار نفر با تجمع درتکیه عمومی حضرت ابوالفضل العباس در شهر هرات برمجازات این کشیش آمریکایی تاکید کردند .

هزاران تن ازمردم ولایت هرات به خاطرهتک حرمت یک کشیش آمریکایی به قرآن کریم خشم وانزجار خود را ازاین شخص افراطی اعلام داشته وخواهان مجازات این کشیش کافر شدند.
بیش ازسه هزار نفر در این گردهمایی که روز یکشنبه درتکیه عمومی حضرت ابوالفضل العباس برگزار شده بود حاضر و برمجازات این کشیش آمریکایی تاکید کردند .
آنها می گویند این عمل ضد اسلامی از سوی کسانی سازماندهی گردیده است که میخواهند اسلام را در جهان بدنام نمایند .
حجت السلام والمسلمین حاج آقای توکلی ضمن محکوم نمودن اقدام تری جونزبه خاطر هتک حرمت به قرآن کریم ، برنهادینه ساختن وحدت بین مسلمانان جهان تاکید نمود.
این عالم دینی می افزاید اهانت به تمام ادیان آسمانی به ویژه قرآن کریم ممنوع بوده واقدام اخیر تری جونز کار یک عده ازدشمنان اسلام است که میخواهددبا این گونه اعمال افراطی دین مبین اسلام را بدنام بسازند
یک تن ازاشتراک کننده گان دراین گردهمایی ، عمل تری جونز کشیش آمریکایی را به شدت محکوم کرده آن را کارعده ای ازدشمنان اسلام دانسته وبراین باور است دشمنان اسلام میخواهند اینگونه اقدامات ناروا را به مسلمانا ن نسبت دهند و مسلمانان را افراد خشن و دهشت افگن معرفی نمایند
قبل از این نیز در واکنش به سوختاندن نسخه ای از قرانکریم در ایالت فلوریدای امریکا ، در ولایات مزار شریف و قندهار تظاهرات های خشونت باری راه اندازی شده بود که منجر به کشته وزخمی شدن ده ها تن از جمله تعدادی از کارمندان دفتر یوناما گردید.
مردم افغانستان با راه اندازی تظاهرات مسالمت آمیز در ولایات مختلف انزجار و نفرت شان را بخاطر محکومیت عملکرد کشیش تندرو و بی ادب امریکائی ابراز نمودند.
کشیش یک کلیسای کوچک درایالت فلوریدا که شمار تمام طرفدارانش به سی نفر نمیرسد با هدف خشن معرفی نمودن اسلام در جهان یک نسخه از قرآن کریم را به اتش کشید تا خشم مسلمانان را برانگیزد

برای ارتباط با ما و ارسال نظر لطفا کلیک کنید

 

 

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.