افزونه جلالی را نصب کنید. Friday, 12 April , 2024 تعداد کل نوشته ها : 694×

besharat news

نیروهای امنیتی حکومت بحرین به هیئات عزاداری ایام فاطمیه حمله کردند
19 آبان 1400 - 14:13
شناسه : 2042
بازدید 89
2
نيروهاي امنیتی حكومت بحرين به هیئات عزاداری ايام فاطميه حمله کردند

یک شنبه ۲۸ حمل ۱۳۹۰ گروه خبری بشارت: به گزارش خبرگزاری ابنا، مردم بحرین در اولین شب از ایام فاطمیه، دسته های عزاداری به مناسبت ایام فاطمیه به راه انداختند، نیروهای امنیتی به دسته های عزاداری حمله نمودند. به گزارش ابناء، هواپیماها و هلیکوپترهای بحرینی در ارتفاع پایین بر فراز شهرهای “النویدرات” و “ستره” در […]

پ
پ

یک شنبه ۲۸ حمل ۱۳۹۰
گروه خبری بشارت: به گزارش خبرگزاری ابنا، مردم بحرین در اولین شب از ایام فاطمیه، دسته های عزاداری به مناسبت ایام فاطمیه به راه انداختند، نیروهای امنیتی به دسته های عزاداری حمله نمودند.
به گزارش ابناء، هواپیماها و هلیکوپترهای بحرینی در ارتفاع پایین بر فراز شهرهای “النویدرات” و “ستره” در حالی که شیعیان به عزاداری ایام فاطمیه(س) مشغول هستند، پرواز می‏کنند. نیروهای امنیتی و چماقداران حکومتی هم به هیئات عزاداری، حمله کردند. خبرها از زخمی شدن تعداد زیادی از مردم حکایت دارد.
نیروهای امنیتی بحرین با حمایت سعودی‏ها به هیئات عزاداری در “الدراز” و “توبلی” حمله کردند. آنها اقدام به تخریب اماکن عزاداری نیز کرده‏اند.
عزادار ایام فاطمیه(س) در “منامه”، “کرزکان” و “مالکیه” نیز مورد تهاجم سعودی‏ها قرار گرفته‏اند. در منامه از سلاح شوزن و گلوله‏های پلاستیکی برای متفرق کردن عزاداران استفاده شده است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.