افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 4 July , 2022 تعداد کل نوشته ها : 682×

besharat news

20 آبان 1400 - 10:37
شناسه : 2203
بازدید 9
0
طرح مشکلات دایکندی در سفر کاری والی دایکندی به برخی از ولسوالی های این ولایت گروه خبری بشارت: مردم دایکندی در سفر حاجی ارزگانی والی ولایت دایکندی به ولسوالی های سنگ تخت وبندر مشکلات و کمبودهای اولیه مناطق و ولسوالی های خویش را مطرح کردند
پ
پ
یکشنبه: ۲ اسد ۱۳۹۰
گروه خبری بشارت: مردم دایکندی در سفر حاجی ارزگانی والی ولایت دایکندی به ولسوالی های سنگ تخت وبندر مشکلات و کمبودهای اولیه مناطق و ولسوالی های خویش را مطرح کردند
به گزارش پایگاه حاجی ارزگانی، والی ولایت دایکندی آقای ارزگانی به منظور دیدار و آگاهی از وضعیت مردم ولسوالی های خدیر و بندرسنگتخت در راس یک هیات بلندپایه متشکل از ارگان ها و بخش های سکتوری ولایت دایکندی در تاریخ ۳۱/۴/۱۳۹۰ عازم این دو ولسوالی گردید.
وی را که در این سفر قومندان امنیه، قاضی محکمه استیناف، رییس امنیت ملی و دیگر روسای دوایر دولتی همراه می کردند، در آغاز وارد مرکز ولسوالی خدیر گردیده و مورد استقبال اقشار مختلف مردمی و مسولان محلی قرار گرفت.
آقای ارزگانی در دیدار با مردم ولسوالی خدیر ضمن ادای احترام به شهدا، بزرگان، نیاکان و مردم این ولسوالی، اظهار داشت: مردم ما در ولسوالی خدیر یقین ما از مشکلات و رنج های مردم خود آگاهی کامل داریم. اما این که نمی توانیم به طور درست و کافی به آن مشکلات رسیدگی کنیم حرف دیگر است.
حاجی ارزگانی با اشاره به محروم بودن این ولایت از پلانهای انکشافی گفت: متاسفانه تا زمانی که ما اداره دایکندی را به دست گرفتیم، این ولایت محروم هنوز یک پلان انکشافی نداشت و دونرها نمی دانستند که چه کارهایی در دایکندی می توانند انجام دهند؟ اما خوشبختانه این مساله در یک سال اخیر انجام یافته و اداره دایکندی با تمام شرکای خارجی و داخلی خود از مواضع روشن و شفاف سخن می گود و دیگر منتظر پلان و پلان گذاری نمی ماند.
آقای ارزگانی با وجود تبعیضات و عدم رعایت عدالت در ولایت دایکندی و متراکم بودن پلانها در برخی از مناطق تصریح کرد: قبلا متاسفانه حتی در سطح خود ولایت دایکندی عدالت در نظر گرفته نمی شد و طرح ها و پلان ها تنها در برخی مناطق متراکم بود که ما توانستیم این مساله را تا حدی زیادی تعدیل کنیم.
والی دایکندی در باره کم شدن میزان فساد اداری در ولایت دایکندی گفت: مدعی ریشه کردن فساد اداری در ولایت دایکندی نیستیم ولی گفته می توانیم که فساد اداری در ولایت دایکندی نسبت به دیگر ولایات و سطح کشور بسیار پایین است .

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.