افزونه جلالی را نصب کنید. Friday, 12 April , 2024 تعداد کل نوشته ها : 694×

besharat news

مشکلات زنان ولایت دایکندی در سخنان ریاست امور زنان
20 آبان 1400 - 10:34
شناسه : 2198
بازدید 129
3
مشکلات زنان ولایت دایکندی در سخنان ریاست امور زنان گروه خبری بشارت: در دیدار والی دایکندی با مردم این ولایت، مهمترین مشکلات زنان در بخش صحت، معارف و طبابت در سخنان حوا رضایی رئیس امور بانوان ولایت دایکندی عنوان شد
پ
پ
خانم حوا رضایی رئیس امور زنان دایکندی
مهمترین مشکلات زنان ولایت دایکندی
در سخنان ریاست امور زنان این ولایت عنوان شد
مهمترین مشکلات زنان ولایت دایکندی در سخنان ریاست امور زنان این ولایت عنوان شد
یکشنبه: ۲ اسد ۱۳۹۰
گروه خبری بشارت: در دیدار والی دایکندی با مردم این ولایت، مهمترین مشکلات زنان در بخش صحت، معارف و طبابت در سخنان حوا رضایی رئیس امور بانوان ولایت دایکندی عنوان شد
به گزارش پایگاه اینتر نتی حاجی ارزگانی، در مراسم سفر دیدار والی ولایت دایکندی از ولسوالی های سنگ تخت و خدیر، رییس امور زنان در مورد مشکلات زنان در بخش های صحت، معارف، طبی و … سخن گفت.
خانم رضایی، با اشاره به دست به استقبال دختران دایکندی از تعلیم وتربیه اظهار داشت: گرچه زنان در ولایت دایکندی با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کنند ولی خوش بختانه میزان استقبال دختران دایکندی از مکاتب و آموزش یک گام اساسی و بلند در راستای ترقی و تعالی زنان ما است.
رئیس امور زنان ولایت دایکندی استقبال از علم و دانش در ولایت دایکندی را نشان دانش دوستی این مردم یاد کرد و تصریح کرد: این مساله نشان می دهد که مردم دایکندی مردمی دانش دوست، صلح خواه و عدالت طلب هستند.
در این مراسم هم چنین نمایندگانی از بخش های معارف و نهادهای محلی حکومت سخنرانی کردند که مورد توجه هیات قرار گرفت.
گفتنی است دانش دوستی و عدالت طلبی مردم در ولایت دایکندی از اهمیت بالای برخورداری است و مردم برای کسب دانش و رسیدن به زندگی سرشار از صلح و تحکیم عدالت، هرنوع رنج و زحمت را به جان می خرد، تا چیزی فراگیرد و در راه تحقق عدالت بهره گیرد. و در سایه دانش دوستی و تحکیم عدالت، زندگی سرشار از صلح و دوستی را تجربه کنند. در شرایطی که پاره ای از اقوام کشور، کمر به نابودی و تاراج همه چیز بسته اند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.