افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 4 July , 2022 تعداد کل نوشته ها : 682×

besharat news

رئیس جمهور کرزی هشت کودک انتحاری را آزاد کرد
21 آبان 1400 - 8:49
شناسه : 2319
بازدید 21
1
رئیس جمهور کرزی هشت کودک انتحاری را آزاد کرد گروه خبری بشارت: رئس جمهور کرزی هشت کودک انتحاری را در نخستین روز عید سعید فطر مورد الطاف کریمانه قرار داد و تسلیم خانواده های شان کرد
پ
پ
گروه خبری بشارت: رئس جمهور کرزی هشت کودک انتحاری را در نخستین روز عید سعید فطر مورد الطاف کریمانه قرار داد و تسلیم خانواده های شان کرد
به گزارش آژانس اطلاعای باختر حامدکرزی رییس جمهوری اسلامی افغانستان گام دیگری جلو گذاشت و هشت نوجوان انتحاری راکه ازسوی مخالفان تشویق به عملیات انتحاری شده بودند به خانواده های شان تسلیم داد.
این نوجوانان راکه دشمنان مردم و استخبارات بیگانه آماده حمله انتحاری ساخته بودند تا آنها برادران و خواهران شان را آماج قراردهند، مورد الطاف و بخشش رئیس جمهور قرار گرفت و تعدادی ازآنان به اقارب و تعداددیگری را که اقارب آنها پیدانشده اند به مسوولان امنیتی هدایت دادکه تا پیداشدن خویشاوندان آنها، درجای مناسب واز آنها نگهداری و مواظبت نمایند.
رئیس جمهور کرزی از انتحار گران نوجوان و یا کودک تفقد و دلجویی کرده است و هدایت لازمه را در مورد رسیدگی مناسب به آنان بکنند.
حال سخن در این است که بیم آن می روند تا کودکان انتحاری با چنین رفتار کریمانه بار مجدد تشویق به عملیات انتحاری بشوند. و از اقدام تروریستی هیچ ابا وهراسی در آینده نداشته باشند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.