افزونه جلالی را نصب کنید. Thursday, 30 May , 2024 تعداد کل نوشته ها : 694×

besharat news

دانشجویان افغانستان در اعتراض اهانت به پیامبر اسلام پرچم آمریکا را آتش زدند
22 آبان 1400 - 16:04
شناسه : 2446
بازدید 130
2
دانشجویان افغانستان در اعتراض اهانت به پیامبر اسلام پرچم آمریکا را آتش زدند به گزارش بشارت به نقل از خبرگزاریها، دانشجویان دانشگاههای کابل و هرات، در اعتراض اهانت به پیامبر اسلام تظاهرات کردند و پرچم آمریکا را به آتش کشیدند.
پ
پ

به ۲۶ شهریور ۱۳۹۱

به گزارش بشارت به نقل از خبرگزاریها، دانشجویان دانشگاههای کابل و هرات، در اعتراض اهانت به پیامبر اسلام تظاهرات کردند و پرچم آمریکا را به آتش کشیدند.
دانشجویان در کابل در برابر در ورودی دانشگاه تجمع کردند و علیه آمریکا، اسرائیل و سازندگان این فیلم شعار دادند.
بر اساس گزارش بی بی سی تظاهرا کنندگان عکسهای اوباما، و پرچم آمریکا را به آتش کشیدند و خواستار مجازات تهیه کنندگان این فیلم شدند.
بر اساس گزارش بی بی سی یکی از معترضان که خود را از سازمان‌دهندگان این تظاهرات خواند، گفت: “از حکومت افغانستان و حکومت‌های اسلامی خواهش ما این است که روابط دیپلماتیک خود را با آمریکا قطع کنند و علیه آمریکا و هم پیمانان آن اتحاد امت اسلامی تشکیل بدهند و جهاد سراسری امت اسلامی علیه آمریکا و حامیان آن به راه بیفتد.”
این سومین روز پیاپی است که تظاهرات اعتراضی برای محکوم کردن انتشار فیلم توهین‌آمیز در وبسایت یوتیوب در شهرهای مختلف افغانستان برگزار می‌شود.
تظاهرات سه روز اخیر در ولایت‌های ننگرهار، پکتیا و خوست در شرق، کابل، پایتخت، و هرات در غرب افغانستان به صورت مسالمت‌آمیز برگزار شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.