افزونه جلالی را نصب کنید. Friday, 21 June , 2024 تعداد کل نوشته ها : 694×

besharat news

دانشجویان علوم اجتماعی دانشگاه کابل در اعتراض به رفتار تبعیض آمیز با دانشجویان دست به اعتصاب غذا زدند.دانشجویان علوم اجتماعی دانشگاه کابل در اعتراض به رفتار تبعیض آمیز با دانشجویان دست به اعتصاب غذا زدند.
26 آبان 1400 - 15:34
شناسه : 2628
بازدید 102
1
دانشجویان علوم اجتماعی دانشگاه کابل در اعتراض به رفتار تبعیض آمیز با دانشجویان دست به اعتصاب غذا زدند. به گزارش رسانه ها نزدیک به یکصد تن از دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی در اعتراض به تبعیض و بی‌عدالتی در دانشکده علوم اجتماعی در قابل دروازه پارلمان دست به اعتصاب غذا زدند.
پ
پ

دو شنبه ۳۰ ثور ۱۳۹۲

به گزارش رسانه ها نزدیک به یکصد تن از دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی در اعتراض به تبعیض و بی‌عدالتی در دانشکده علوم اجتماعی در قابل دروازه پارلمان دست به اعتصاب غذا زدند.این دانشجویان گفته اند که تبعیض و رفتار توهین آمیز با دانشجویان در دانشکده علوم اجتماعی به اوج خود رسیده و تا زمانی‌که غلام فاروق عبدالله رییس دانشکده علوم اجتماعی از سمت خود کنار نرود، به اعتصاب‌شان ادامه خواهند داد.
در اعلامیه‌ای که از سوی دانشجویان منتشر شده آمده است که رییس دانشکده علوم اجتماعی دانشجویان را با استفاده از کلمه‌های رکیک و زننده، توهین و تحقیر می‌کند.
دانشجویان گفتند که در اثر برخوردهای غیرعلمی آقای عبدالله دانشکده علوم اجتماعی به «دانشکده علوم اشتباهی» تبدیل شده زیرا هیچ نشانه از ای علمی بودن این دانشکده به‌جا نمانده است.
گفتنی است، این دومین‌بار است که دانشجویان علوم اجتماعی در اعتراض به برخوردهای تبعیض‌آمیز در دانشکده علوم اجتماعی دست به تظاهرات و اعتصاب می زنند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.