افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 4 July , 2022 تعداد کل نوشته ها : 682×

besharat news

۵۲ نفر در مسیر کابل – غزنی در اثر حادثه ترافیکی کشته و زخمی شدند۵۲ نفر در مسیر کابل – غزنی در اثر حادثه ترافیکی کشته و زخمی شدند
27 آبان 1400 - 9:48
شناسه : 2769
بازدید 15
0
52 نفر در مسیر کابل – غزنی در اثر حادثه ترافیکی کشته و زخمی شدند عطاء الله خوگیانی سخنگوی والی میدان وردک گفته است در اثر برخورد یک موتر تیز رفتار و یک عراده بس بزرگ مسافر بری در مسیر کابل – غزنی در شاهراه حلقه ای جنوب افغانستان 17 نفر کشته شدند و 35 تن دیگر زخمی شدند. این حادثه شام پنجشنبه 27 سنبله رخ داده است.
پ
پ

جمعه ۲۸ سنبله ۱۳۹۳

عطاء الله خوگیانی سخنگوی والی میدان وردک گفته است در اثر برخورد یک موتر تیز رفتار و یک عراده بس بزرگ مسافر بری در مسیر کابل – غزنی در شاهراه حلقه ای جنوب افغانستان ۱۷ نفر کشته شدند و ۳۵ تن دیگر زخمی شدند. این حادثه شام پنجشنبه ۲۷ سنبله رخ داده است.
به گفته سخنگوی والی میدان وردک، ۶ نفر سرنشین موتر تیزرفتار از جمله دو زن در جا جان باختند. و همچنین یازده مسافر موتر مسافربری در این حادثه جان دادند و۳۵ مسافر دیگر زخمی شدند وضعیت ۲۰ نفر از زخمی‌ها هم خطرناک گزارش شده است.
گفتنی است در اثر بی احتیاطی راننده ها، فرسودگی موترها و خرابی جاده ها، حوادث ترافیکی در گوشه های مختلف کشور گزارش می شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.