افزونه جلالی را نصب کنید. Saturday, 26 November , 2022 تعداد کل نوشته ها : 697×

besharat news

مراسم اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی غدیر کودکان
05 آذر 1400 - 9:42
شناسه : 3057
بازدید 37
1
مراسم اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی غدیر کودکان مراسم اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی کتاب «غدیرکودکان» اثر آیت الله  شیخ زاده مدرس، از سوی مرکز فرهنگی – اجتماعی بشارت با حضور رییس شورای علمای ولسوالی کیتی و همکاری جمعی از معلمان، فرهنگیان، متنفذان و اولیای دانش آموزان لیسه تجریب، در حسینیه تجریب ولسوالی کیتی ولایت دایکندی به مناسبت روز معلم  برگزار گردید.
پ
پ

۱۳ – ۰۷ – ۱۳۹۸

مراسم اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی کتاب «غدیرکودکان» اثر آیت الله  شیخ زاده مدرس، از سوی مرکز فرهنگی – اجتماعی بشارت با حضور رییس شورای علمای ولسوالی کیتی و همکاری جمعی از معلمان، فرهنگیان، متنفذان و اولیای دانش آموزان لیسه تجریب، در حسینیه تجریب ولسوالی کیتی ولایت دایکندی به مناسبت روز معلم  برگزار گردید.

این مسابقه روز ششم میزان ۱۳۹۸به هدف تبیغ آموزه های غدیر، ترویج فرهنگ کتابخوانی و تشویق نوجوانان به مطالعه و کتابخوانی برگزار شد و روز سیزدهم میزان ۱۳۹۸ تعداد ۱۲ نفر از برندگان این مسابقه طی مراسم با شکوهی با برنامه های متنوع سخنرانی، اجرای سرود، اجرای نمایش، با اهدای جوایزی مورد تشویق قرار گرفتند.

در این مراسم، رییس شورای علمای ولسوالی کیتی و نیز تعداد دیگر از سخنرانان، در مورد جایگاه مطالعه و کتابخوانی، جایگاه و نقش معلم در تغییر وضعیت اجتماعی و فرهنگی به تفصیل سخن گفتند.

گفتنی است، مرکز فرهنگی – اجتماعی بشارت درسال جاری و نیز در سالهای گذشته چندین مسابقه کتابخوانی را در مناطق مختلف ولایت دایکندی از جمله در ولسوالی کیتی برگزار کرده است.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.