افزونه جلالی را نصب کنید. Thursday, 30 May , 2024 تعداد کل نوشته ها : 694×

besharat news

نشست علمی حقوق بشردوستانه در عصرمهدویت
05 آذر 1400 - 9:20
شناسه : 3008
بازدید 113
3
نشست علمی حقوق بشردوستانه به مناسبت میلاد مسعود قائم آل محمد، حضرت مهدی موعود(عج) با حضور کارشناسان، حمید زکی، محمدحسین مظفری، محمد علی ابراهیمی برگزار شد.
منبع : نشست علمی حقوق بشردوستانه در عصرمهدویت
پ
پ
پنج شنبه ۱۳ ثور ۱۳۹۷
نشست علمی حقوق بشردوستانه به مناسبت میلاد مسعود قائم آل محمد، حضرت مهدی موعود(عج) با حضور کارشناسان، حمید زکی، محمدحسین مظفری، محمد علی ابراهیمی برگزار شد.
این نشست از سوی مؤسسه تحصیلات عالی ناصرخسرو و مرکز فرهنگی – اجتماعی بشارت، روز پنجشنبه ۱۳ ثور ۱۳۹۷، با حضور اساتید و دانشجویان در مؤسسه تحصیلات عالی ناصرخسرو، در ولایت دایکندی با تلاوت آیاتی از قرآن کریم برگزار شد.
دبیر علمی نشست، آقای یحیا عرفان، به تبیین موضوع پرداختند و پرسشهایی را در ارتباط با حقوق بشردوستانه مطرح نمودند. و سپس کارشناسان به ترتیب در مورد مفهوم شناسی و چیستی حقوق بشردوستانه، حقوق بشردوستانه در آموزه های مهدویت، موعود گرایی و حقوق بشردوستانه به تببیین و بررسی موضوع پرداختند، و در پایان  کارشناسان به پرسشهایی در ارتباط با حقوق بشردوستانه که از سوی دانشجویان مطرح شدند، پاسخ گفتند.
این نشست علمی، با جمع بندی دبیر علمی نشست و دعائیه استاد عوضعلی ربانی پایان یافتند.
گفتنی است که این نشست علمی با توجه به سوالهایی مطرح شده در مورد حقوق بشردوستانه در عصر مهدویت و با هدف ترویج فرهنگ مهدویت برگزار شد که با استقبال خوب دانشجویان مواجه شدند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.