افزونه جلالی را نصب کنید. Friday, 21 June , 2024 تعداد کل نوشته ها : 694×

besharat news

برادر رئیس جمهوری پشین افغانستان: به طالبان گفتم که ارگان‌های امنیتی را اداره کنید اما سایر کارها را به متخصصان واگذار کنید.
16 آذر 1400 - 22:40
شناسه : 3736
بازدید 100
1
برادر رئیس جمهوری پشین افغانستان: به طالبان گفتم که ارگان‌های امنیتی را اداره کنید اما سایر کارها را به متخصصان واگذار کنید. برادر رئیسبرادر رئیس جمهوری پشین افغانستان: به طالبان گفتم که ارگان‌های امنیتی را اداره کنید اما سایر کارها را به متخصصان واگذار کنید. جمهوری پشین افغانستان: به طالبان گفتم که ارگان‌های امنیتی را اداره کنید اما سایر کارها را به متخصصان واگذار کنید
پ
پ

سه شنبه: ۱۶ قوس ۱۴۰۰

برادر رئیسبرادر رئیس جمهوری پشین افغانستان: به طالبان گفتم که ارگان‌های امنیتی را اداره کنید اما سایر کارها را به متخصصان واگذار کنید. جمهوری پشین افغانستان: به طالبان گفتم که ارگان‌های امنیتی را اداره کنید اما سایر کارها را به متخصصان واگذار کنید.
حشمت غنی برادر رئیس جمهور پیشین افغانستان با اشاره به اینکه دولت باید به طالبان سپرده می‌شد، گفت: به سران طالبان به طور روشن گفتم که ارگان‌های امنیتی را اداره کنید اما سایر کارها را به متخصصان واگذار کنید.
به گزارش بشارت به نقل از دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، «حشمت غنی» برادر رئیس جمهور فراری افغانستان و کارشناس مسایل سیاسی گفت که آمریکا نظام کنونی این کشور را ایجاد کرده و خود تخریب کنند.
برادر اشرف غنی با تاکید بر عدم خواست یا توانایی دیگر کشورها برای کمک به افغانستان نیز تصریح کرد که روابط و بهبود شرایط افغانستان بدون کمک ایران امکانپذیر نیست و تنها کشوری که از ظرفیت کمک به افغانستان را دارد، ایران است.
وی در ادامه گفت: ایران این ظرفیت را دارد که هم سرمایه‌گذار و هم مهاجر بتوانند در مسائل اقتصادی سهم بگیرند، نباید در ایران به برخی مسائل مانند آب و این طور مسائل دامن زده شود، اگر توان کشاورزی وجود دارد ما آب و زمین در اختیار این کشور قرار می‌دهیم. باید به دنبال چنین همکاری باشیم.
این کارشناس مسایل افغانستان درباره ظرفیت همکاری‌ها اظهارداشت: بازار و ظرفیت‌ها نیز در افغانستان وجود دارد و تنها افراد هستند که تغییر می‌کنند. برخی موارد مانند معادن و پتانسیل‌ها را افغانستان دارد و ظرفیت بهره‌برداری نیز در ایران مهیا است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.