افزونه جلالی را نصب کنید. Friday, 20 May , 2022 تعداد کل نوشته ها : 681×

besharat news

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و رونمایی از جدید ترین آثار منتشر شده از سوی مجمع حهانی اهلبیت علیه السلام در سالن همایش مجمع جهانی اهلبیت علیه السلام
24 آذر 1400 - 10:59
شناسه : 3865
بازدید 43
1
مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و رونمایی از جدید ترین آثار منتشر شده از سوی مجمع حهانی اهلبیت علیه السلام در سالن همایش مجمع جهانی اهلبیت علیه السلام مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و رونمایی منشورات جدید مجمع جهانی اهل بیت(ع) با حضور آیت الله «رضا رمضانی» دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در سالن همایش این مجمع در شهر مقدس قـم برگزار شد.
پ
پ
چهار شنبه: ۲۴ قوس ۱۴۰۰

خبرگزاری بشارت: مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و رونمایی منشورات جدید مجمع جهانی اهل بیت(ع) با حضور آیت الله «رضا رمضانی» دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در سالن همایش این مجمع در شهر مقدس قـم برگزار شد.

در این مراسم دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) با تبریک هفته پژوهش اظهار داشت: پژوهش از مسائل مهم در عرصه های تحول است. برای تبیین درست اندیشه های ناب و پاسخگویی به پرسش ها و شبهات، تحقیق می تواند نقش مهمی ایفا کند؛ مخصوصا روزآمدی تحقیق با توجه به تقاضا محوری که در جامعه بشری صورت می گیرد مهم است و اگر تحقیقات بر اساس این معیار باشد شاهد رشد علم و دانش در حوزه های مختلف خواهیم بود.

وی افزود: با توجه به ناهنجاری های فکری در عرصه های مختلف تحقیق باید ناظر به مسائلی باشد که با آن مواجه هستیم و به شرایط مختلف اقلیم ها و کشورهای مختلف باید توجه ویژه داشته باشیم.

در این مراسم از فعالان عرصه پژوهش، تالیف و ترجمه ونشر قدردانی و در پایان از جدیدترین آثار منتشره مجمع جهانی اهل بیت(ع) رو نمایی شد

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و رونمایی از جدید ترین آثار منتشر شده از سوی مجمع حهانی اهلبیت علیه السلام در سالن همایش مجمع جهانی اهلبیت(ع)

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.