جمعه, ۳۰ ثور , ۱۴۰۱ Friday, 20 May , 2022 تعداد کل نوشته ها : 681×

besharat news

یونیسف به ۸۰۰ خانوار در افغانستان کمک دارویی و غذایی کرد
19 ژانویه 2022 - 18:31
شناسه : 4309
بازدید 19
0
یونیسف به ۸۰۰ خانوار در افغانستان کمک دارویی و غذایی کرد . و  مولوی محمد عباس آخوند رئیس اداره بحران ملی افغانستان روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران درکابل گفت: کمک های غذایی و دارویی به تدریج باتوجه به کمک های بین المللی در نقاط مختلف افغانستان توزیع می شود.
پ
پ

به گزارش بشارت به نقل از رسانه ها، یونیسف به ۸۰۰ خانوار در افغانستان کمک دارویی و غذایی کرد . و  مولوی محمد عباس آخوند رئیس اداره بحران ملی افغانستان نیز روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران درکابل گفت: کمک های غذایی و دارویی به تدریج باتوجه به کمک های بین المللی در نقاط مختلف افغانستان توزیع می شود.

«سم مورت» رئیس ارتباطات و مدافع حقوق مدنی یونیسف در افغانستان به خبرنگاران گفت: «یونیسف به شدت نگران افزایش بحران در افغانستان است و این صندوق به کمک های خود به افغانستان ادامه می دهد.

سازمان ملل متحد هفته گذشته با اشاره به گرسنگی بیش از نیمی از مردم افغانستان خواستار کمک ۴.۴ میلیارد دلاری جامعه جهانی به این کشور شد.

گفتنی است به رغم کمکهای بشردوستانه به مردم افغانستان، فقر، گرسنگی تا هنوز همچنان تهدید جدی است و جان هزاران نفر در معرض خطر است. به دلیل فقر و و گرسنگی تعدادی از خانوارها  بر اساس گزارشها، دست به فروش کودکان و کلیه های خود زدند.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.