افزونه جلالی را نصب کنید. Friday, 21 June , 2024 تعداد کل نوشته ها : 694×

besharat news

مراسم اختتامیه نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته پژوهش در مدرسه رسول اعظم(ص) برگزار شد
18 آذر 1401 - 18:07
شناسه : 5801
بازدید 358
7
مراسم اختتامیه نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته پژوهش در مدرسه رسول اعظم(ص) کیسو با حضورگسترده طلاب و اساتید، و جمعی از فرهنگیان و نخبگان برکزار شد
پ
پ


به گزارش بشارت: مراسم اختتامیه نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته پژوهش در مدرسه رسول اعظم(ص) کیسو با حضورگسترده طلاب و اساتید، و جمعی از فرهنگیان و نخبگان بر گزار شد
این نمایشگاه، روز شانزدهم و هفدهم قوس ۱۴۰۱ با همکاری مرکز فرهنگی – اجتماعی بشارت در مدرسه رسول اعظم(ص) کیسو در سرباغ کیسو برگزارگردید و مورد استقبال گرم طلاب و اساتید قرار گرفت.
در این نمایشگاه که کتاب های مختلف از جمله کتب درسی و کمک درسی، قرآن کریم و ادعیه، کتابهای ادبیات در قالب شعر، قصه داستان و رمان، کتابهای کودک و نوجوان، کتابهای تاریخی و سیاسی، کتابهای اعتقادی و کلامی و فلسفی، به نمایش گذاشته شد و مورد توجه و بازدید بازدید کنندگان قرار گرفت.
در اختتامیه این نمایشگاه استاد حمید زکی در مورد جایگاه کتاب و نقش مطالعه و پژوهش در گسترش علم و ایجاد تحول در اندیشه و زندگی اجتماعی انسان سخن گفت و بر ضرورت مطالعه و تحقیق تاکید کرد.
وی در بخشی از سخنانش برپایی نمایشگاه کتاب و آشنایی طلاب با عناوین و اسامی کتاب را مفید و گامی در راستای گسترش فرهنگ مطالعه و تحقیق دانست و در ادامه گفت: خدا را شاکرم که امروز توفیق دایرکردن این نمایشگاه کتاب حاصل شد و زحماتی که درطی سالهای ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۲ در تهیه، خرید، انتقال و تهیه مکان مناسب برای نگهداری کتابها زحمت کشیده شد، و در طی چندین سال از این کتابها محافظت و نگهداری به عمل آمد تا امروز مورد استفاده شما طلاب قرار گیرد.
وی گفت: من در مورد تهیه، انتقال، خرید و نگهداری کتابها زحمات طاقت فرسایی را متحمل شدم و امروز خوشحال هستم، فرزندان این مرز و بوم از این کتابهای دیدن و استفاده می کند.
وی یادآوری کرد، کتابخانه دهها نفر عضو دارند و به طور امانی در قابل ضوابط تعریف شده کتاب برای مطالعه دریافت می کنند، و امروزه خواهران و برداران اشتیاق زیادی برای مطالعه و خواندن کتاب پیدا کرده اند.
ایشان یاد آوری کرد، از بدو تاسیس کتابخانه در مدرسه رسول اعظم(ص) کیسو، تلاشهای زیادی برای خدمات رسانی انجام شد، و کتاب به طور گسترده نشر و توزیع شد ولی متاسفانه تعداد زیادی از کتابها که دوستان علاقه مند به کتاب برده اند تا هنوز پس نیاورده اند. و لذا از همه عزیزانی که از این کتابخانه کتاب در نزدشان باشند تقاضا داریم که آنها را عودت دهند تا سایر عزیزان علاقه مند استفاده کنند.
گفتنی است در مراسم اختتامیه این نمایشگاه، عارف جعفری و علی اکبر توحیدی از اساتید مدرسه رسول اعظم(ص) کیسو در باره جایگاه و ارزش کتاب به تفصیل سخن گفتند.
در حاشیه این نمایشگاه چند تن از طلاب در گفتگویی بر ضرورت برپایی این نوع نمایشگاه تاکید کردند و گفتند: امروز خوشحالیم که عضو کتابخانه هستیم، و دسترسی به گنجینه از کتابهای ارزشمندی را داریم.
آنها تاکید کردند که دایر کردن این نوع نمایشگاه برای طلاب بسیار مفید است و امروز ما با انواع عناوین کتاب آشنا شدیم. و این نمایشگاه برای طلاب انگیزه بخش و فضای مفید و فرح بخشی بودند.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.